Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në Durrës

Gjendet trupi i pajetë i një gruaje rreth 40 vjeç pranë ‘Pista Kosova’, në Durrës. Policia kufitare ka bërë të mundur nxjerrjen në breg të trupit.

Nuk dihen ende shkaqet e mbytjes së gruas dhe as identiteti i saj. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune

Trupi i pajetë i gruas do të dërgohet në morgun e spitalit.

(K.H/FAXWEB.AL)

 

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *