Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Gjendet trupi i pajetë i Halit Todës, familjarët bënë apel në “Fax News” (VIDEO)

Është gjetur trupi i pajetë i 56-vjeçarit, i cili u shpall i humbur nga familjarët.

Fax News raporton se bëhet fjalë për Halit Todën, babain e katër fëmijëve.

Trupi i pajetë është gjetur pranë urës së Lizës, në Elbasan.

Para disa ditësh familjarët denoncuan zhdukjen e familjarit të tyre në Fax News.

Familjarët deklaruan për Fax News se Toda kishte rrëshkitur në ujërat e lumit Shkumbin teksa kthehej në shtëpi.

Në angazhimin e gjetjes së trupit u angazhuan familjarët dhe forcat speciale nga Tirana.

(F.M/Faxweb)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *