Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Gjendet një ton drogë në Kurbin, afër vendit ku ra avioni i Guido Gudit

Gjendet një ton drogë e llojit cannabis sativa në afërsi të fshatit Gotull të Kurbinit. Droga është gjetur 700-800 metra larg vendit ku ra avioni i Guido Gudit në Ishëm. Droga është e paketuar dhe do të transportohej me skaf drejt Italisë. Lënda narkotike është sekuestruar nga policia e Kurbinit.

Detaje:

Kurbin, Lezhë:
Operacion i përbashkët nga Shërbimet e Policisë Kufitare Shëngjin në bashkëpunim me Seksionin kundër narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë
Sekuestrohen 1 ton e 450 kg lëndë narkotike e dyshuar marijuanë.
Më datë 10.02.2017, shërbimet e policisë kufitare Shëngjin kanë konstatuar një gomone në grykëderdhjen e lumit Ishëm. (J.V/Shuplaka)

 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *