Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Gjendet një person i pajetë brenda automjetit në Tiranë, ja çfarë dyshohet

Një person është gjetur i pajetë brenda një automjeti tip BMW, në rrugën Mustafa Matohiti, në Tiranë, rreth orës 16:00.

Bëhet e ditur se viktima është identifikuar si R.B, 38 vjeç dhe është gjetur i vdekur në automjetin, i cili ishte i ndezur.

Viktimës nuk ju konstatuan shenja dhune në trup dhe paraprakisht dyshohet se ka pësuar arrset kardiak.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet pa shenja jete, në  automjetin e ndezur tip “BMW”, shtetasi R. B.,38 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk u konstatuan shenja dhune, apo dëmtime të tjera.

Praprakisht dyshohet, të ketë humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *