AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Gjendet një kafkë njeriu në stadium e Prishtinës

Policia e Prishtinës ka gjetur një kafkë, e cila dyshohet të jetë njeriu. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në rrugën “1 Tetori” në Prishtinë, ku një person ka raportuar se në stadium është gjetur një kafkë, e cila dyshohet se është e njeriut.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se të gjitha njësitë përkatëse dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Kafka është marrë nga policia dhe është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *