Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ U ndoq për 5 orë me radhë se po bënte “spektakël” në det, gjendet gomonia që i bëri pòlicët “të flasin me vete”

Është gjendur e bráktisur gomonia që i shpëtoi aksionit italo-shqiptar, ku forcat e pòlicisë e ndoqën për 5 orë, ndërkohë që skafistët janë ende në kërkim. Aksíoni nisi paraditen e sotme nga Guardia di Finanza në bashkëpunim me pòlicinë shqiptare.

Gomonia dyshohet të jetë nisur nga Vlora me drògë, ka zbarkuar drògën në Itali, aty është pikasur nga Guardia di Financa. Gomonia është pikasur nga GDF, menjëherë janë vënë në ndjekje të mjetit.7 mjete lundruese të GDF-së iu vunë në ndjekje, si dhe droni.(A.M/Faxweb.al)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *