Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Gjendet e vdekur ylli i filmave porno, vajza e një agjenti të CIA-s

Ka vdekur në moshën 43-vjeçare ylli i filmave porno Jessica Jaymes. Sipas asaj që raportojnë mediat ndërkombëtare ajo është gjetur e vdekur në banesën e saj, ndërsa dyshohet se shkak të jetë bërë një arrest kardiak.

“Një shoqe shkoi të kontrollonte Xhesikën pasditen e së martës në shtëpinë e saj në San Fernando Valley, sepse nuk kishte dëgjuar prej saj për një kohë të gjatë. Kur ajo mbërriti në shtëpinë Jaymes, ajo e ka gjetur atë pa ndenja dhe pa shenja jete’’.

Teksa ambulanca ka mbërritur në shtëpinë e aktores, ata e kanë shpallur atë të vdekur, dhe hetimet për shkaqet vijojn ende.

Jessika ka nisur punën e saj si aktore e filmave porno në vitin 2002 kur ishte 26 vjeç. Ajo bëri kalimin e saj të madh në 2004 kur Hustlenënshkroi një kontratë me të.

Ajo vazhdoi të shfaqej në mbi 200 filma të rritur dhe më pas kishte dhe faqen e saj online me përmbajtje pornografike. Ajo që është edhe më interesante në jetën e 43-vjeçares është se babai i saj dyshohet se ka qenë një agjent i CIA, ndërsa vetë Jessica pas diplomimit ka punuar për tre vite si mësuese.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *