AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Gjendet e mbytur në lumin e Bulqizës 32-vjeçarja

Një grua 32 vjeçare është gjendur e mbytur në lumin e Bulqizës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar, rreth orës 21:30. Burime për Fax Web bëjnë të ditur se viktima është më iniciale M.F.

Sipas policisë nga kqyrja paraprake e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhunë. Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka qenë aksidentale, pasi në trupin e 32-vjeçares nuk janë konstatuar shenja dhune, ndërsa nuk bëhen të ditura të tjera detaje.

Fjalët Kyce

Albin Kurti kreu vizitën e parë të tij zyrtare në Shqipëri, po u vu re qartazi tensioni mes tij dhe Ramës sidomos për Shengenin Balkanik ....

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *