Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

U fut në det për të gjuajtur oktapodë, gjendet i mbŷtur 32-vjeçari pas një jave

Një 32-vjeçar nga Durrësi, i cili u fut për të gjuajtur oktapodë me pùshkë në det është gjetur i mbŷtur pas shtatë ditësh kërkime. Trupi i pa jetë i tij është gjetur në det rreth orës 07:35 në lagjen nr.1.

Víktima, i identifikuar si Silvi Prifti u zhduk në Durrës, në zonën e njohur si “Currila” pasi kishte dalë me shokët për të gjuajtur oktapodë me pùshkë deti, por nuk u kthye më në shtëpi.

Familjarët u álarmuan dhe njoftuan menjëherë pòlicinë sepse gjetën rrobat e tij në afërsi të Currilave.

(A.M/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *