Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Gjekmarkaj bën gabim me llogaritë, Balla e krahason me Lulzim Bashën. I kthehet ‘ashpër’ analisti: O Taulant mos më bëj të dal nga vetja se pastaj…

Në emisionin e sotëm Open, u diskutua çështja e 21 janarit, 10 vite më pas nga ngjarja që i mori jetën 4 personave përpara kryeministrisë.

Kur fjalën e mori gazetari Agron Gjekmarkaj ai bëri një gabim në llogari, dhe menjëherë ndërhyri kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, duke e krahasuar me Lulzim Bashën.

“Ti bën gabim këtu, ai tjetri thotë 7×7 baraz 42, njësoj jeni,” tha Balla.

“O Taulant mos më bëj të dal nga vetja se pastaj nuk e di, më lër, ishte një gabim, këtu jemi në emisionin e fjalëve jo të shifrave,” tha Gjekmarkaj.

Ky i fundit tha se kryeministri aktual Edi Rama nuk i doli zot protestës së 21 janarit, duke i çuar protestuesit në shesh por nuk i mbrojti.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *