Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Getinjo nuk i ndal thumbat për ish-in dhe bën një tjetër deklaratë të çuditshme

Getinjo di gjithmonë si ta rrëmbejë vëmendjen e mediave dhe të bëjë deklaratë të forta që i habisin të gjithë. Reperi shqiptar së fundmi ka bërë disa deklarata të çuditshme dhe ka zbuluar një detaj nga jeta e tij që ne nuk e dinim.

Fillimisht ai ju ka bërë thirrje isha-ve të tij që ta bllokojnë në rrjete sociale, ndryshe do t’ju shkruajë të gjithave. Por më vonë ai ka shkruar se është në një lidhje, por nuk e dimë ta themi me siguri nëse është e vërtetë, apo e ka thënë thjesht për të mërzitur dikë.

“Ish-a bomani block se ju shkuj krejtve sonte. Harrova që jom në lidhje”, shkruan Getinjo në postimet e tij.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.