Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

George Clooney zbulon talentin e radhës të Amal: Më mundi mua dhe Barack Obamën

George Clooney ka dhënë një intervistë për ‘People’ dhe lajmi që bëri më shumë bujë ishte fakti që Amal ka fituar në basketboll përballë tij dhe ish-Presidentit të SHBA-së.

“Po luanim me gjuajtje të lira në shtëpinë tonë në Angli. Ju besohet që Amal na mundi të dyve. Aty kuptuam që ka talent edhe në basketboll”, shprehet ai.

Bashkëshortja e Clooney është nje nga vajzat me të komentuara për stilin e saj në të veshur. Ajo është gjithashtu një nga avokatet më të njohura dhe shpesh është bër pjesë e faqeve të para të meciave prestigjoze për qëndrimet e saj rreth të drejtave të njeriut.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *