Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Këngëtari i njohur tregon të “mirën” që i solli karantina në raportin me të dashurën

Karantina i paska gjetur larg njëri-tjetrit Gent Fatalin dhe të dashurën e tij Rozafa. Kjo e fundit ndodhet në Gjermani, ndërsa këngëtari i njohur në Kosovë.

Gent Fatali ka qenë i ftuar sot tek “Vizioni i Pasdites” dhe ka treguar si po e përjeton karatinën. Ai tha se ndodhet larg të dashurës së tij dhe si zgjidhje këtë periudhë kanë gjetur komunikimin online nëpërmjet “Skype”, “Whatsapp”, “Viber”.

“E shoh, ja siç ju shoh juve. Me Skype, Whatsapp, Viber, kështu aplikacionesh. Nuk di ç’të them, por karantinimi ka të mirat e veta, sepse rritet malli”, u shpreh Gent Fatali.

Kujtojmë që vetëm pak kohë më parë Gent Fatali ka bërë publike marrëdhënien me një vajzë nga Prishtina që quhet Rozafa.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *