Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

Gazmend Paja rrëfehet për premierën: Nuk mund të jemi të dy serioz, ka stres (FOTO)

Aktori i shumënjohur shqiptar Gazmend Paja na ka treguar premierën më të fundit që do të mbahet këtë fundjavë në orën 17:00. Vepra e cila do të ngjitet në skenë është “Çfarë pa kreyshërbëtorja”, ku edhe aktori do të luajë një rol në të.

Aktori ka bërë një foto para posterit të kësaj premiere, ku shprehet se personazhi tij në këtë premierë ka shumë stres. I veshur me një kapele, syze pallto të zezë,  Paja është pozicionuar në krah të posterit, ku në këtë të fundit shfaqet me këmishë dhe xhaketë, ndësa ka veshur edhe pantallona të shkurta dhe atlete. 

Një personazh ky që i përshtatet më së miri karakterit të tij me humor. “Nuk mund të jemi të dy serioz. Ky i posterit, ka stresin e premieres. #çfarëpakryeshërbëtorja”, shkruan Gaz Paja në një në këtë foto të publikuar në rrjetet sociale. Po edhe komentet nga ndjekësit e tij nuk janë të pakta. Madje i kërkojnë aktorit që kjo shfaqje të jepet edhe në Elbasan. (J.V/Shuplaka)

 

 

 

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *