Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Gazmend Paja hedh akuza ndaj “Portokallisë”: Gjithçka funksionon sipas tekave të drejtuesve

Njihni të gjithë si Nasi i Portokallisë dhe ju ka bërë të qeshni për shumë vite me humorin e tij në këtë spektakël.

Por kohët e fundit aktori Gazmend Paja, vazhdon edhe karrierën teatrale, dhe së fundmi ka luajtur ne shfaqjen “Darka e Lamtumirës”.

I ftuar në “Lart e Poshtë”, Paja u pyet se cilën do të zgjidhte nga teatri ose “Portokallia”, ai ka zgjedhur teatrin.

Më tej Gazi rrëfeu se në “Portokalli” nuk ka shume miq, por nuk ka as konkurentë për të.

“Drejtuesit aty bëjnë favore sipas tekave të tyre, por nuk shoh asnjë konkurrent aty. Fare, zero”.

Një ndër të paktët miq të mirë që i ka mbetur nga puna, tregon Gazi, dhe që i ruan ende marrëdhëniet, është Bes Kallaku.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *