Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Gazetarja shqiptare bëhet mama për herë të pare, zbulon emrin e bebit

Gazetarja e njohur, Albina Gjergji është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo në profilin e Facebook, ku shkruan: “Faleminderit ZOT për gëzimin e madh që na dhe”.

Ndër të tjera gazetarja ka shkruar edhe datën e lindjes së bebit, që i përket ditës së enjte, 24/10/2019.

SIMFONI, ky është emri që prindërit e rinj kanë zgjedhur për vajzën e vogël. Një emër mjaft i veçantë dhe thuajse aspak i dëgjuar në Shqipëri.

A mendoni se duhet të hapen shkollat në 14 shtator sipas udhëzimeve të Ministrisë së Shëndetësisë?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *