Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaShowBizTe FunditTe Gjitha

“Më ka ngelur në mendje ëndrra me Edi Ramën”, gazetarja shpjegon domëthënien dhe çfarë pret pastaj

Gazetarja Kosovare Saranda Hoda, teksa po fliste mbi situatën pándemike dhe se si po e kalon ajo ka treguar edhe një gjë interesante.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, gazetarja tha se ëndërron shumë dhe se personi i fundit që ka ëndërruar dhe qe ka parë në ëndërr ka qenë kryeministri shqiptar, Edi Rama. Hoda tregoi se gjatë në ëndrrës kishte patur edhe një bisedë me kryeministrin Rama teksa shpjegon edhe domëthënien e kësaj ëndrre ku thotë se nëse sheh kur sheh politikan në ëndërr dhe realizohet ndonjë diçka e madhe

“Më ka ngelur në mendje ëndrra me Edi Ramën. Unë shikoj shumë ëndrra. Kur zgjohem nga gjumi komentoj që pashë atë ëndërr e këtë ëndërr.

Por më e bukura e gjithë këtyre ëndrrave ka qenë ëndrra me Edi Ramën. Kishte shumë njerëz, erdhi më takoi mua dhe më kërkoi për të biseduar, qamë hallet me pak fjalë.

Unë u ndjeva e privilegjuar që Edi erdhi më takoi. Në Kosovë thonë që është mirë kur sheh politikan në ëndërr dhe realizohet ndonjë diçka e madhe”, tha gazetarja.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *