Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Gazetarja e njohur bëhet nënë për herë të parë, poston foton e “ëmbël”

Është bërë nënë për herë të parë gazetarja Vilma Masha. Lajmin e bukur ajo e ka dhënë vetëm përmes rrjeteve sociale.

Në një foto të postuar në Instagram, shihet dora e vogëlushes së saj të sapolindur teksa ka kapur gishtin e Vilmës, ndërsa ka shkruar se të dyja ndodhen në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close