Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Gazetari lidh stativin te Kongresi i PS: Këta të vjedhin anëtarin e Gjykatës Kushtuese, jo më këtë…(FOTO)

Gazetari Ismet Drishti po ndjek punimet e Kongresit të PS-së, ndërsa ka postuar dhe një foto në Facebookun e tij ku shihet teksa lidh stativin e tij te një nga hekurat e Pallatit të Kongreseve.

Duke lidhur stativin e kameras te kongresi i PS!
Këta të vjedhin anëtarin e gjykatës kushtetuese e jo më një stativ!”, ka shkruar bashkëngjitur fotos Drishti duke e shoqëruar dhe me emoj të qeshurash.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *