Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Zbulohet fjala e fundit që tha Azem Hajdari para se të vrítèj nga Fatmir Haklaj në selinë e PD

Gazetari Ferdinand Dervishaj ka zbuluar se cila ishte fjala e fundit që tha ish-deputeti i PD, Azem Hajdari para se të vrítèj nga Fatmir Haklaj. Më 12 Shtator 1998, Hajdari doli nga selia e PD-së në Tiranë me dy trupròját e tij Besim Cera dhe Zenel Neza.

Aty u përball me Haklajn që ishte i shoqëruar nga Jaho Mulosmani dhe Naim Çangu. “U takuam edhe një herë”, tha Hajdari dhe më pas gjeti vdèkjèn para selisë së PD.

Edhe trupròjá Besim Cera ka ndërruar jetë, ndërsa Jaho Mulosmani është i dènùar me bùrgím të përjetshëm. Kujtojmë se në nder të Hajdarit dhe Besim Çerës u ngrit një monument në vendin ku u vránè.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *