Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Gaz Paja mungon në “Portokalli”, çfarë ka ndodhur me aktorin?!

Për herë të parë pas më shumë se 12 vitesh, Gaz Paja ka munguar në “Portokalli”-ë e kësaj jave.

Mungesa e aktorit të shumë roleve nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga shikuesit besnikë të show-t të humorit.

Nuk dihet arsyeja e mungesës së aktorit ndonëse mendohet se ka qenë pikërisht ardhja në jetë e djalit të tij Dard ajo që e ka bërë Gazin të marrë disa ditë pushimi për të qëndruar pranë të voglit dhe bashkëshortes së tij Irës.

Gazi dhe Ira u bënë prindër për herë të parë më 28 teotr duke mirëpritur në jetë djalin e tyre që vendosën ta quajnë Dard.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.