FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Gaz Paja mungon në “Portokalli”, çfarë ka ndodhur me aktorin?!

Për herë të parë pas më shumë se 12 vitesh, Gaz Paja ka munguar në “Portokalli”-ë e kësaj jave.

Mungesa e aktorit të shumë roleve nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga shikuesit besnikë të show-t të humorit.

Nuk dihet arsyeja e mungesës së aktorit ndonëse mendohet se ka qenë pikërisht ardhja në jetë e djalit të tij Dard ajo që e ka bërë Gazin të marrë disa ditë pushimi për të qëndruar pranë të voglit dhe bashkëshortes së tij Irës.

Gazi dhe Ira u bënë prindër për herë të parë më 28 teotr duke mirëpritur në jetë djalin e tyre që vendosën ta quajnë Dard.

Fjalët Kyce

Ambasadorja amerikane Yuri Kim nis detyrën në Shqipëri. Me ardhjen e saj mendoni se do të ketë 'koka të prera' ndër politikanë dhe eksponentë të krimit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *