Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Gatuan më mirë mami apo e dashura? Djali i ‘nxjerr bojën’ Yllka Mujos

Amos Zaharia është djali i aktores së merituar Yllka Mujo. Gjatë bisedës në studion e “E Diell” Amos pyetet nga Ervin Kurti se cilat ushqime i pëlqejnë më shumë, ato të gatuara nga e ëma, apo ato nga e dashura Gigiola (këngëtarja Gigiola Haveriku).

Teksa të gjithë po prisnin që Amosi të zgjidhtë të ëmën, ai habiti jo pak ku tha se Gigiola gatuan më mirë dhe ushqimet e saj i pëlqejnë më tepër, duke shtuar se talenti i Gigolës, përveçse këngës është dhe gatimi.

“Gigiola, e ka dorën më të mirë. Mami është artiste në të tjera vende, Gigiola përveç këndimit ka pasion dhe gatimin”, tha Amos.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.