Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Gabimi që shokoi ndjekësit në sezonin e ri të ‘Ertugrul’, Burak Ozçivit po bën bujë në rrjet (FOTO)

Në tetor nisi në Turqi sezoni i gjashtë i serialit të famshëm turk “Ertugrul”. Këtë herë ky serial erdhi me ndryshime drastike si në kast, edhe në titull. Sezoni i ri mban titullin “Kurulus Osman” dhe rolin kryesor e luan aktori Burak Ozçivit.

Ky serial ka patur një sukses shumë të madh dhe shikueshmëri të lartë, mirëpo nuk kanë munguar gabimet. Në episodin e ri fansat kanë kapur një detaj shokues tek Burak Ozçivit.

Ai mbante në brez një telefon të cilin siç duket gabimisht ka harruar ta heqë para se të fillonte xhirimet. Ky gabim i aktorit po bën bujë në mediat turke dhe po komentohet shumë

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *