Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Futbollisti i njohur kërkon fëmijë, bashkëshortja i jep përgjigjen e papritur: Bëje me ndonjë tjetër!

Futbollisti Francesco Totti ka 3 fëmijë dhe është i lumtur në martesën e tij, por ka dëshirë të ketë edhe një fëmijë të katërt. Mirëpo bashkëshortja e tij, Ilary Blasi nuk ka ndërmend të sjellë në jetë një fëmijë tjetër.

Ilary ishte e ftuar në një emision ku tregoi për dëshirën e Francescos për të shtuar familjen dhe faktin që ajo nuk është dakort.

“Francesco mund të kërkojë shumë gjëra, por unë vendos. Tre janë mjaftueshëm dhe tre është numër i mirë. Nëse Francesco do fëmijë të katërt, ta bëjë me ndonjë tjetër”, u shpreh Ilary.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *