Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Tronditet Chelsea, 6 futbollistë të infektuar me koronavirus

Sezoni i ri nis në mënyrën më të keqe të mundshme për skuadrën e Chelsea-t. 6 futbollistë janë infektuar me koronavirus te skuadra e Bluve të Londrës dhe duhet të qëndrojnë për 14 ditë në vetizolim duke humbur ditët e para të përgatitjeve.

Mason Mount, Tammy Abraham, Christian Pulisic dhe Fikayo Tomori janë në vetizolim sipas të gjitha rregullave pasi u infektuan gjatë pushimeve në Mykonos, në Greqi.

Edhe futbollistët e tjerë Jorginho, Ross Barkley, Emerson dhe Michy Batshuayi nuk do të jenë të gatshëm për trajnerin Lampard në ditët e para. 6 prej tyre sipas “Daily Mail” janë infektuar, ndërkohë që dy janë mbajtur në izolim për shkak të kontakteve të ngushta me të infektuarit.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *