Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Detaje nga vrásja në Fushë-Prezë, i moshuari është qèlluar nga një mjet në lëvizje

Detaje të reja janë zbuluar nga të shtènat me ármë që janë dëgjuar në Rinas ndërsa Faxweb.al mëson se kanë ndodhur në zonën  e Fushë-Prezës vetëm pak minuta më parë duke i marrë jetën një 70-vjeçari.

Ende nuk dihen shkáqet dhe rrethanat e ngjárjes ku ka mbetur i vdèkur një 70-vjeçar. Paraprakisht raportohet se i moshuari është qèlluar nga një mjet në lëvizje, Mësohet se i moshuari është gjetur i pajetë në mes të rrugës në trupin e të cilit janë konstatuar shenja plùmbash.

Ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me vrásje apo diçka áksidentale, ndërsa forca të shumta pòlicie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes. I moshuari është gjetur në anë të rrugës, në afërsi të kryqëzimit të Rinasit ndërsa ende huk është bërë i ditur identiteti i tij.

Mësohet se blutë e kryeqytetit kanë shoqëruar disa persona në lidhje me ngjarjen dhe do të merren në pyetje, për të gjetur detaje rreth krímit dhe personat e mundshëm të përfshirë në të. (F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *