Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Fushë-Krujë/ Përplasje me armë zjarri, dy të plagosur

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur në Fushë-Krujë, aty ku disa persona mësohet se janë konfliktuar me njëri tjetërin.

Nga të shtënat kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtur ish-agjensia në Fushë-Krujë, ndërsa shkaku i përplasjes dyshohet se ka qenë një konflikt i vjetër pronash.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt Tiranës.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti i të plagosurve dhe autorëve të kësaj ngjarjeje.

(F.G/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.