Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Fushë- Krujë/ Kontroll të befasishëm 42-vjeçarit, policia i gjen 188 kg drogë

Një 42 vjeçar është vënë në pranga nga policia e Fushë Krujës.

Fax News raporton se shtetasi i arrestuar është Artan Kraja 42 vjeç, banues në Fushë-Krujë.

Mësohet se sipas informacioneve zyrtare, gjatë një kontrolli të ushtruar në një karroceri-trailer, të prishur që shtetasi i mësipërm e kishte përshtatur si magazine, policia gjeti dhe sekuestroi 188 kg e 650 marijuanë.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close