Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Krìminale/ Tritol banesës së 17-vjeçares në Fushë Krujë, e abúzuar séksualisht nga disa persona

Një sasi lënde plasëse është vendosur mesnatën e kaluar pranë një banese në periferi të Fushë-Krujës. Fatmiresisht lënda plasese nuk ka shpërthyer, ndërsa e zonja e shtëpisë ka diktuar rastin duke njoftuar policinë.

Burime të Faxweb.al bëjnë me dije se menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë ndërsa janë njoftuar dhe forcat e caktivizimit të lëndës plasëse. Dyshohet se ngjarja ka lidhje me vajzën 17 vjeçare nga Fushë-Kruja e cila ishte shfrytëzuar seksualisht nga disa persona tashmë të arrestuar.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e kësaj ngjarje, ndërsa janë shoqëruar familjarët e 17-vjeçares për hetime të mëtejshme.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *