Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Furnizoi makinën e tij dhe të fisit me lekët e shtetit, árrestohet pòlici i bùrgjeve

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Bùrgjeve ka vënë në pránga një punonjës të Forcave Operacionale pasi ákuzohet të ketë shpërdoruar detyrën. Pòlici i identifikuar me inicialet B.B rezulton të ketë përdorur pajisjet e punës për përfitime personale.

Nga hetimet e SHKBB, u zbulua se ka përdorur kartën e furnizimit të karburantit të makinës së punës për furnizimin e makinës së tij private dhe të të afërmve të tij.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *