Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Fundjava ndryshe e Jozefina Topallit, në malet e Veriut, s’mungojnë as petullat me mjaltë (FOTOT)

Krejt ndryshe ka zgjedhur ta kalojë këtë fundjave deputetja Jozefina Topalli. Ndryshe nga shumica e njerëzve që në verë preferojnë detin, Topalli ka zgjedhur që këtë të dielë ta kalojë në malet e veriut të vendit.

Me një pamje të shkujdesur, pa look-un që e karakterizon në daljet e saj publike, Topalli duket se po kalon mjaft mirë.

E sigurisht që bashkë me të nuk mund të mungonte as qeni i familjes ku jo pak herë është dhe pjesë e fotove.

Po në fotot e ish-kryetares së Kuvendit nuk kanë munguar as ushqimet tradicionale të zonës si petullat apo mjalti. Na mbetet t’i themi fundjave të mbarë!

(E.K/SHUPLAKA)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2427″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *