FlashTe FunditTe Gjitha

Fton të dashurin në emision, Jonida Vokshi i kërkon puthje gjatë transmetimit (Video)

Jonida Vokshi është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekraneve shqiptare. Publiku e ka dashur gjithmonë dhe mezi ka pritur të dijë më tepër për jetën personale të Jonidës edhe pse ajo ka ditur mjaft mirë ta mbajë atë jashtë vëmendjes së publikut.

Vetëm pak ditë më parë, Jonida pranoi se është në një marrëdhënie me producentin dhe aktorin nga Kosova, Besnik Krapi.

Por ditën e djeshme, Jonida e kishte ftuar partnerin në programin e saj dhe sigurisht që intervista nuk mund të mbyllej pa një puthje.

Çifti është duke planifikuar dasmën, për të cilën thuhet se do të zhillohet së shpejti.

 

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *