Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Frika nga varianti indian i Covid-19, Kosova ndalon hyrjen e shtetasve nga këto tre vende

Qeveria e Kosovës për shkak të rrezikut për variantin indiat të Covid-19, ka vendosur që të ndalojë hyrjen e personave që vinë nga Indi, Brazil dhe Afrika e Jugut.

Ndërkohë, shtetasit e Kosovës që vinë nga këto vende duhet të qëndrojnë në shtëpi për 14 ditë, duke bërë testim një herë në javë.

Qytetarët e Kosovës që kalojnë transit nuk kanë nevojë për karantinë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.