Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Frika nga përplasjet? Ardi Veliu i jep urdhër drejtorave dhe shefave të komisariateve: Në punë 7 ditë në 7

Nisja e fushatës zgjedhore ka bërë që, drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu, të vendos angazhimin në punë 7 ditë në 7 për të gjithë  drejtorët e policive vendore dhe shefat e komisariateve në vend.

Ky vendim është i vlefshëm edhe për rata drejtorë ose shefa komisariatesh të cilët punojnë jo në vendbanimin e tyre dhe i duhet të kthehen gjatë fundjavës në familjen e tyre.

Mësohet se largimi i tyre mund të ndodh vetëm në rrethana të veçanta, kur u duhet të largohen patjetër nga puna.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.