Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Fotot/ U bë nënë për herë të dytë, Laura Vorpsi na mahniti me pamjen e saj

Para disa muajsh ish zëdhënësja bukuroshe e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi solli në jetë fëmijën e saj të dytë. Ajo lindi një djalë nga martesa me Theodhori Cami. Përpos djalit të vogël, dyshja janë prindër edhe të një vajze 3 vjecare.

Laura tregohet e rezervuar sa i përket daljeve të saj në publik me familjen, duke mos dashur t’i ekspozojë ata. Por së fundmi e kemi parë Laurën në promovimin librit të mikeshës së saj Grida Duma.

Tek fotot e siguruara nga ‘Bordo’, bukuroshja shkëlqeu me pamjen e saj, dhe sigurisht ishte në top formë edhe pak pas lindjes. E veshur shik, me flokët të lëshuar dhe një kostum të mahnitshmë në ngjyrë bezhë, Laura rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me daljen në publik.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *