AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

FOTOT/ “Shit gruan dhe rregullo pallatet që ke ndërtuar”, artistja paralajmëron ish-deputetin: Shit edhe dashnoren Hazir!

Artistja Keti Bashhysa ka reaguar ashpër ndaj ish-deputetit socialist dhe ndërtuesit Hazir Gashi disa prej pallateve të të cilit janë dëmtuar nga tërmeti I 26 Nëntorit.

Qindra banorë të këtyre pallateve kanë mbetur në rrugë, pasi apartamentet e tyre janë klasifikuar si të pabanueshme ndërkohë që sipas Bashhysës, Gashi ka deklaruar se nuk ka çfarë bën psi kompania e tij ka falimentuar..

“Shit gruan, fëmijët, motrat, vëllezërit, fisin. Shit edhe dashnoren Hazir”, shkruan e indinjuar Bashhysa.

Reagimi i plotë:

“Hazir Gashi! Dëgjova që ke thënë se: Nuk kam ç’të bëj, kompania ime ka falimentuar! Vërtetë?!!! Po kur kurseve tulla dhe beton, që të ngopje babëzinë tënde, e mendove falimentimin?!!!!! Hazir Gashi! Gjej 1 zgjidhje! Shit gruan, fëmijët, motrat, vëllezërit, fisin. Shit edhe dashnoren Hazir! Amá ,ne, mijëra banorë të pallateve të tua, mos na le në rrugë, mos guxo! I kemi blerë me sakrifica ato shtëpi, me shumë sakrifica“

Fjalët Kyce

BILD publikoi një shkrim ku aludohej se PD ka lobuar me qindra mijë dollarë kundër integrimit të Shqipërisë dhe pa mbushur 24 orë e fshiu nga serverët e saj:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *