Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Fotot provokuese me të dashurin e ri, çfarë thotë Ema Andrea

Ema Andrea është një ndër aktoret më të dashura për publikut shqiptar, si në kinema ashtu edhe në teatër.

Ajo është dhe një ndër zërat më kontroversë të artit shqiptar, duke i thënë gjithmonë gjërat ashtu siç i mendon. Aktorja e njohur është një mama trendy.

Mëngjesin e sotëm Ema ishte e ftuara e emisionit ‘’Wake Up”, ku foli për karrirën e saj, teatrin por dhe për lajmet rozë që e kanë bërë së fundmi protagoniste të rrjetit.

E pyetur nga moderatorët e emisionit se si e kishte zemrën në këtë përiudhë aktorja shqiptare ka thënë se e ka plot dhe se gjithmonë e ka pasur plot vetëm se kohët e fundit i është shtuar volumi.

“Zemrën e kam plot përherë, por është e vërtetë tani më është shtuar volumi zemrës”, çka lë të nënkuptohet se aktorja po përjeton një periudhë lumturie. Mediat rozë kohët e fundit shkuajnë se Ema ndodhet në një lidhje të re dashurie.

Pas shfaqjes “Nëna dhe fëmija”, që u mirëprit nga publiku artdashës, Ema tha se shumë shpejt atë do ta shohim më afër regjisë,ndërkohë që teatrit do ti rikthehet në një moment tjetër.

(E.K/FAXWEB) 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.