Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Fotot/ Kush është këngëtari që vdiq në aksident në Durrës, ishte duke folur ‘live’ në kamera

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Durrës, në aksin rrugor Shkozet-Plepa.

Mjeti tip “Renault” me drejtues shtetasin Erjon Beli, ka dalë nga rrruga dhe ka goditur bordurën. Për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, 30 vjeç.

Burime bëjnë me dije se Beli ka qenë muzikant, këngëtar tallavaje, dhe në momentin që ka ndodhur aksidenti ka qenë duke bërë video live nërrjetet sociale.

Pikërisht hutimi duke u marrë me telefonin i ka shkaktuar vdekjen të riut, ndërsa bilanci nga aksidentet në vendin tonë vijon të jetë i frikshëm.

Informacioni paraprak

Më datë​ 01.11.2019, rreth orës 00:20, në aksin rrugor Plepa-Shkozet, Durrës, mjeti tip ”Renault”, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen, dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi mjetit shtetasi E.B., 30 vjeç, banues në Kavajë.

Grupi hetimor po vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *