Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShëndetiTe FunditTe Gjitha

Dalin fotot nùdo, që Melanie Trump nuk do të donte t’i shihte kurrë, ekspertët: Ka bërë dhe ndërhyrje plastike

Kohët e fundit, Melania Trump ka qënë në qendër të shumë diskutimeve. Kjo e gjitha për shkak të një libri të ri të quajtur ‘The Art of Deal, the untold story of Melania Trump” (Arti i Marrëveshjes, historia e pathënë e Melania Trump).

Ky libër pretendon se di të fshehta ‘të pista’ të zonjës së parë nga burime të sigurta.

Autorja Mary Jordan, fituese e çmimit Pulitzer në vitin 2003, e ka vënë Melania në një situatë shumë të pakëndshme.

Sipas autores, nga intervistat e bëra me ish-miq të Melanias në Slloveni, Zonja e Parë, ka gënjyer për sa i përket operacioneve plastike. Ndërkohë janë rikthyer në vëmendje edhe fotot nùdo të Zonjës së Parë, të cilat Melania nuk i zhdùk dot.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *