AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

FOTOT/ “Çfarë pamje horror”, gazetarje publikon mbetjet e kafshëve: Masakër

Gazetarja nga Kosova, Arbana Xharra ka postuar në rrjetet sociale disa foto, pas festës së djeshme ku duken të brendshmet dhe lëkurat e bagëtive të therura që janë hedhur në një fushë të cilat i konsideron si pamje horror.

“Çfarë pamje, horror. Kjo veç fetare s’mundet me qenë. Masakër! 😳”, shkruan gazetarja, por që nuk tregon vendin se ku janë realizuar këto foto.

\(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *