AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

FOTOT/ “Çfarë pamje horror”, gazetarje publikon mbetjet e kafshëve: Masakër

Gazetarja nga Kosova, Arbana Xharra ka postuar në rrjetet sociale disa foto, pas festës së djeshme ku duken të brendshmet dhe lëkurat e bagëtive të therura që janë hedhur në një fushë të cilat i konsideron si pamje horror.

“Çfarë pamje, horror. Kjo veç fetare s’mundet me qenë. Masakër! 😳”, shkruan gazetarja, por që nuk tregon vendin se ku janë realizuar këto foto.

\(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *