Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Fotolajm/ Po kërkon rikthimin me Keisin, por Stresi kapet duke puthur një vajzë në club

Jeta private e Stresit vazhdon të jetë shumë e komentuar në media dhe çdo e re nga reperi përbën kuriozitet për publikun. Pak muaj pas ndarjes nga Keisi, Stresi deklaroi se po kërkon rikthimin dhe la të kuptohej se dasma mund të bëhet.

Madje edhe Keisi mori një hap drejt pajtimit ditën e djeshme kur deklaroi se artisti i saj i preferuar është Stresi.

Ndërsa sot “Iconstyle”, ka publikuar një video ku reperi shfaqet në club në shoqërinë e një vajze bukuroshe. Teksa ajo filmon veten dhe Stresin, në një moment ai e puth në faqe.

Megjithatë ende nuk dihet nëse vajza është thjesht ndonjë mikeshë apo ka diçka më shumë me Stresin. Mbetet për t’u parë.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close