Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

FOTOLAJM/ Para kamerave u përpoq të fshihte sikletin, por Saimir Tahirin e tradhëton…

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin sot për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, duke e dënuar me 3 vite e 4 muaj, për shpërdorim detyre, të cilat do konvertohen në shërbim prove.

Orët e pritjes së vendimit duket se ish-ministri i ka pritur me ankth dhe vendimi i gjykatës e ka trazuar Tahirin, pasi është shfaqur i sikletorsur pasi ka dalë nga gjykata.

Megjithëse u përpoq ta kalonte me batuta, Saimir Tahiri tha se i duhej kohe të që qartësohej edhe vetë se çfarë kishte ndodhur.

Tahiri sikletin e tij nuk e ka fshehur dhe kur doli nga ambientet e Gjykatës së Krimeve të Rënda, ku në fotot e shkrepura nga LSA, bie në sy fakti se është djersitur dhe kjo dallon dhe në xhaketën ngjyrë blu që kishte veshur.

Fjalët Kyce

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *