Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Fotoja që po bën xhiron e rrjetit, Chiellini shfaqet nudo prapa Ronaldos

Juventusi arriti të marrë një fitore të rëndësishme mbrëmjen e djeshme në “San Siro-n” e tejmbushur ndaj Milanit, ndërsa Ronaldo theu “tabunë” duke shënuar dhe dhuruar spektakël.

Por pavarësisht lojës së bukur të zhvilluar, ajo që ka tërhequr vëmendjen dhe po bën xhiron e rrjetit, është një foto e Cristiano Ronaldos me mbrojtësin e Milanit Raoul Bellanova, në sfond të së cilës shfaqet tërësisht lakuriq mbrojtësi juventin Chiellini.

Për më shumë shihni foton e mëposhtme:

(B.B/ Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.