Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Fotoja që po bën namin në rrjet, Eli Fara “vesh” të mbathurat mbrapsht

Edhe pse është tek të 50-tat, këngëtarja Eli Fara është një ndër femrat më të komentuara në showbiz, për pamjen e saj fizike që nuk ndryshon.

Çdo foto e saj bën bujë në mediat online. Por, kësaj radhe, një detaj që të jep përshtypjen e gabuar, është vënë re në veshjet e saj, dhe po bën xhiron e rrjetit.

Duket sikur këngëtarja të ketë veshur të mbathurat nga koka, në bust. Në formën e të brendshmeve seksi, fotot përcjellin një tjetër përshtypje në veshjet e Eli Farës.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *