Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Fotoja që Luana do të donte ta zhdukte nga interneti, ja s’i dukej moderatorja vite më parë (FOTO)

Të gjithë kemi ndonjë foto ku nuk kemi dalë bukur dhe do të donim që të mos ekzistonte. Mirëpo ndryshe nga njerëzit e thjeshtë, për personazhet e fmashëm, një foto e shkrepur në momentin e gabuar është komplet shkatërrim imazhi.

Normalisht që moderatorja Luana Vjollca s’do ta postonte kurrë këtë foto me dëshirën e saj, por ja që ende qarkullon në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për një foto që është bërë vite më parë, dhe që nuk duket fare si Luana e tanishme.

Shikoni foton më poshtë.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *