Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTOJA që la fansat me gojë hapur, Era Istrefi kryqëzohet nga ndjekësit

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të talentuara që suksesin e saj po arrin që ta çojë edhe përtej kufirit. Përherë e dashur për publikun dhe mjaft e komentuar në rrjetet sociale.

Mirëpo së fundi ajo ka provokuar keq me një foto që ka postuar në ‘’instagram”. Bluza që ajo ka veshur ku pikturohen dy penisë në pjesën e gjoksit të saj, ka nxitur mjaft reagime në rradhët e ndjekësve.

Nuk dihet pse këngëtarja ka bërë këtë zgjedhje, pasi Era nuk klasifikohet ndër këngëtaret që e vuajnë mungesën e vëmendjes.

Komentet në këtë foto nuk kanë të ndalur, madje kanë kaluar edhe në ofendime, ndërsa këngëtarja nuk ka dhënë një reagim në lidhje me to. Nga ndjekësit ka pasur edhe hipoteza se këngëtares mund ti kishin vjedhur loogarinë në ‘’Instagram”.. po mesa duket jo!

(E.K/SHUPLAKA)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *