Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Pamjet që trôndítën rrjetin/ Pacientja me Covid fotografohet e zhvèshur në spítal (Foto)

Një foto s kandaloze, e një pacíènteje të ínfèktuar me Covid-19 është shpërndarë në rrjetet sociale.

Pacientja shihet vetëm në të brendshme, ndërsa fotografia e cila është bërë në një sp ital të përkohshëm për Covid-19 në Beograd dhe është shkrepur pa dijeninë e saj.

Anastasia M. u fotografua me të brendshme në momentin kur po ndërrohej në një dhomë në s pitalin Arena të Beogradit.

Lidhur me rastin ka reaguar edhe Nënkryetari i Komunës së Beogradit, Goran Vesic, i cili në një deklaratë konfirmoi se fotografia ishte bërë në spitalin Arena dhe kërkoi një hètím urgjent për k ërcënimin s kandaloz të privatësisë dhe dèmtímit të integritetit personal.

 

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.