Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Foto+detaje/ I ekzekutuan të birin biznesmen te dera e shtëpisë, kryefamiljarit s’i sosin hallet, i vënë tritol në banesë

Një sasi tritoli është vendosur në banesën e Gazmir Kosiqit në Maqellarë, ndërsa nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar nga ngjarja.

Një vit më parë Gëzimit i kishin vrarë djalin, Elsi Kosiqi, i njohur në zonë si biznesmen dhe pronar i një hoteli.

32-vjeçari është ekzekutuar rreth mesnatës së 20 Marsit në Maqellarë të Dibrës, një ngjarje e cila e tronditi jo pak zonën.

Për këtë vrasje policia ka arrestuar Mahmut Gegën, banues në njësinë administrative Shupenzë. Policia dyshoi asokohe se vrasja ka ndodhur për motive të dobëta.

Kosiqi dhe vëllezërit e tij, pasi kishin punuar për disa vite në emigracion ishin kthyer në vendlindje, ku kishin ndërtuar dhe një hotel në zonën e llixhave.

E thirrën në emër dhe e vranë te oborri i vilës, biznesmeni dibran kishte një hotel…(Video)

 

vijon..

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *