Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Vitet kanë ndalur për Rozana Radin, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi, ka një karrierë të gjatë në televizion dhe është një nga më të pëlqyerat për talentin dhe karizmën e saj. Sot ajo feston ditën e lindjes dhe ka zbuluar me anë të një postimi moshën e saj.

“Në këto 41 vite më e mira që kam bërë për veten time është jeta”, shkruan ajo në foton ku shfaqet me një fustan që i nxjerr në pah format elegante trupore.

Duket se vitet kanë ndaluar për këngëtaren e njohur, pasi koha kalon por ajo mbetet gjithmonë mjaft në formë.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *