Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Vajza do të guxonit!? Rihanna sapo na prezantoi me trendin më të ri të vetullave

Vitet e fundit të gjithë kemi qenë dëshmitarë se në modë janë vetullat e trasha dhe natyrale. Mirëpo me sa duket ky mund do t’iu shkojë dëm pasi Rihanna sapo paralajmëroi trendin më të fundit të vetull.

Vogue Magazine na prezanton me trendin më të ri të vetullave dhe është pak ekstrem! Në kopertinën e Vogue shihet Rihanna me pamje ndryshe, ku vëmendje të veçantë marrin vetullat e saj.

Vetullat janë të holla, dhe të kujtojnë disi trendet e frikshme të fillimit të viteve 2000 ku vetulla sa më e hollë të ishte aq më të bukur supozohej të tregonte.

Rihanna

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *